Červenec 2015

ODMAŠTĚNÍ VLASŮ KRASAVIC

21. července 2015 v 22:57 | Cruella Sweeney Todd


Pro všechny ještě takto jak na odmašťování vašich krasavic.
Servošampon je sypký a já ho používám tak,že mokré vlasy panenky drhnu kartáčkem hlavně u hlavy,kde jsou vlasy nejhorší namočeným kartáčkem obaleným sypkou hmotou servošamponu,až vzniká bohatá pěna.Poté důkladně opláchnu pod tekoucí vodou a klidně proces opakuji i 3x dokud nemám pocit,že vlasy odmaštěním pěkně v ruce drhnou,jako odmaštěný talíř Líbající V konečné fázy ještě umeju obyčejným šamponem a kondicioné...rem a za mokra pročísnu dokud mají v sobě balzám kartáčkem od Barbie jde to skvěle.Důkladné opláchnutí a uschnutí to už všichni znají.
Pozor na drhnutí obličeje servošem mohlo by to ovlivnit barvu a zesvětlit.Nám to odbarvilo i kdysy dřevěné barvené rámy oken.Ruce pořádně nakrémovat,nebo chránit rukavicemi je to opravdu silné odmašťovadlo.
Možná by mohla dobře fungovat i Solvina,ale to jsem nezkoušel a pokud by někdo vyzkoušel oceníme asi všichni,když se to dozvíme.Je určitě dostupnější a levnější.
Zobrazit vícehttp://eshop.jmjoil.cz/velvana-servo-sampon-rapid-750g/

Disney velké panenky

18. července 2015 v 18:56 | Cruella Sweeney Todd
V tomto článku bych moc rád ukázal své Disney velké panenky.Jsou cca 30 cm vysoké a jsou celoplastové s gumovou hlavou.Panenky sice při sedu roznožují nožky od sebe,ale navíc rozpažují ruce.
Sněhurka-Popelka-Kráska-Růženka ty jsou od firmy Mattel a Locika a Arielka jsou značené prostě jako Disney,ale výrobce mi unikl.
Všechny panenky mají hustě šité vlásky velice kvalitní a dobře se češou i upravují.
Já používám roztok na lepší česání vlasů.Nevymyslel jsem si ho sám,ale vyčetl na intrnetu v článku starost a péče o umělé paruky.Je to vynikající pro všechny panenky.Vlasy jsou hladší a lépe se češou a navíc krásně voní.
Jde o vcelku jednoduchou věc.Do jakékoli lahvičky s roprašovačem si dáte 1/3 aviváže.Já používám Lenor,nebo Qanto.A zbytek se doleje vodou.Je dobré to nepřehnat a dát opravdu 1/3 mohlo by se stát,že budou vlasy lepkavé.

Moxie Teenz

12. července 2015 v 0:03 | Cruella Sweeney Todd
Vlastním pouze tři panenky Moxie Teenz a nemám už ani v úmyslu je množit,ale musím se podělit s jejich okouzlující krásou.
Jsou cca 36 cm vysoké a zcela plněkloubové.Mají krásné skleněné oči a husté řasy.Jejich zvláštností jsou holé hlavičky,na kterých je pouze namalovaný krátký účes.No a každá panenka se prodává s jednou parukou.V prodeji jsem zaregistroval pak ještě tři náhradní, které jsem si koupil i za cenu,která mě překvapila,ale nebavme se o cenách.Kdybych neměl sklerózu,tak bych vysekl i jejich jména.No jedna modrooká je snad Melrois,ale přesně to nevím.No a pak je dofialova oká a má černou paruku.K Melros je blond.Vlasy jsou dlouhé kvalitní a výrobce upozorňuje,že se nemají mít vodou.Nevím jestli se mají dávat do čistírny,nebo do ultrazvuku,ale já bych se toho nebál a až to budou potřebovat,tak to klidně prubnu.
Moxie Teenz dorostenka má nádherné a opravdu propracované oblečení a veškeré doplňky.Paruky na hlavách nijak valně nedrží,tak pozor,kdyby někdo fotil ve větru může ulétnout chichi.Velikostí oblékne paruku od panenky LIV,ale musí se odstranit ten špuntík,který je u LIV ,aby dobře držely.
Někdy v roce 2012 myslím,nebo už 2011 jsem koupil v Albertu jejich napodobeniny byly o polovinu levnější a já byl nadšený dokud jsem je nevybalil.Pozor balení bylo totiž úplně stejné,jako originál, studoval jsem to podrobně a nenašel nic.Ale pravda je,že originál má na krabici ,vždy tu panenku,která je v krabici, tak pozor.Napodobeniny jsou velice vyvedené,ale paruky jsou katastrofa,což se pozná až po vybalení.Plešaté nekvalitní a neukotvené ani nesedí správně.Oblečení je odfláknuté a na těle je knoflík pro nějaké vydávání zvuku.Celkově hrůza šli okamžitě velmi hluboko pod cenu z bytu.Vyhodil jsem z okna zhruba 500,-když odečtu co jsem získal zpět prodejem.
No zde nabízím pár svých nekvalitních fotek pro pokoukání.
Přidávám fotku napodobenin,které šli pryč.Měl jsem jen jednu.Panenky musely mít napletené copy,jak byly vlasy hnusné chemlonové a řídké.Na fotkách vypadají dobře,jako vypadaly i v krabičce !!

KRÁLOVNA BARBIE

9. července 2015 v 17:06 | Cruella Sweeney Todd
Rád bych představil svou královnu 96 cm vysokou panenku Barbie.
Je to velký unikát a nebylo jednoduché jí sehnat.V roce tuším 1990 jsem jí poprvé viděl v Pražském obchoďáku Bílá labuť a tenkrát byla pro mě totálně nedostupná,protože stála 5.000,-kč a nějaké drobné.Můj měsíční plat tehdá činil 3300,-.Bylo to něco nedostupného a já nepřestal o ní snít až do roku 2011,kdy jsem jí získal za lahev vodky v ubohém stavu.Jediná vada byla trošku prasklá část krku,která není vidět a nijak to panenku neohrožuje na kvalitě.Důkladné omytí a rozčesání panenky z ní udělalo unikát v mé sbírce.
Já bych jí nedal ani za 10.000,-euro Smějící se

Česací hlavy

5. července 2015 v 17:10 | Cruella Sweeney Todd
Hlavy Bratz a Fiona jsou upravené tím,že mají ode mně nalepené řasy a přimalovaný vzhled.Hlavně Bratz ta byla celá divná.Příliš a nevkusně zmalovaná a špatně malované obočí a rty.Coralie je nalíčená progresem,aby působila démoničtěji a né,jako zapíchlé tele.Barbie a My Scene jsou dokonalé,tak jak byly.Také jejich vlasy se dobře češou.Rád si zkouším drdoly,protože je některým svým klientkám vyrábím.Ne nejsem kadeřník jen se tomu věnuju přes 30 let.Vlasy Bratz nejsou nic moc.musel jsem je důkladně rozčesat a v konečkách prostříhat,aby vůbec šly česat.Vlasy Coralie jsem neprostřihával,ale také žádný zázrak.V obou případech je náběh na chemlonování v konečcích.Přitom obě byly drahé úplně šíleně.Barbie a My Scene mají super vlasy.Jen mě mrzí,že tu a tam nejsou kousíčky vpichů v řadě všité,takže schází třeba 10 pramínků.Neodpustitelná chyba za cenu za jakou se prodávají.Jinak bomba.Ve všech případech používám roztok,který jsem zjistil na internetu péče o umělé vlasy/paruky/.Používám i na panenky a jsem velice spokojený.
Jde o roztok namíchaný do rozprašovače a to 1/3 aviváže já používám Lenor,nebo Qanto a dolít vodou.Vlasy díky tomu neelektrizují a dobře s pročesávají.Po zaschnutí nechají vlasy jako slepené uhlazené,ale lehce se pročísne a jsou úžasné.A navíc krásně voní.